Chcete poradit?Pište sem

Datum: 20.11.2014

Vložil: Marcela

Titulek: špatný růst nehtů na palcích od narození

Dobrý den,
mám tříletého syna a od narození mu rostou nehty na palcích u nohou kolmo, místo rovně. Má velmi malá lůžka a zbytek nehtu roste nahoru. Na roce a půl mu nehty strhly a udělali plastiku. Přesto se jev opakuje. Znovu jsme podstoupili operaci, která se z mého hlediska nepovedla ( dávali mu hadičky na srovnání nehtu, které odpadly ). Nejvíce mě zaráží, že po dokonalé hygieně a po volné obuvy mu jdou samy od sebe stále lůžka do zánětu. Nevíte prosím, čím by to mohlo být? Koupeme v mořské soli nebo v řapíku a stav lůžek je stejný. Nadále používáme betadin, inadin i flaminal forte. Někdy se to uklidní, ale za několik dní je proces stejný. Prosím o radu.





Zpět na diskuzi




https://www.salony-krasy.cz/forum/nehtova-studia/251/

Milé dámy, dívky, ženy – jsem chemik a nemám zájem Vám říkat co máte dělat a kam máte chodit. Manželka a dcera u těch ťamanů byly, obě skučely už druhý den i když nehty byly pěkné. Vím co dokáže chemie, tak jsem se tam šel podívat hned ráno cestou do práce, Nebudu se rozepisovat-bezpečně jsem poznal výrazný odér materiálu který si ty slečny připravovaly. Myslím si že chlornan sodný jako vysoce agresivní zejména v technické podobě skutečně nepatří do kosmetickým materiálům a akryl který jsem svým holkám pomáhal odpilníkovat jsem si hodil na analýzu – obsahoval všechna možná rezidua včetně lápisu. Dodavatele jejich materiálů raději znát nechci – jen to považuji za velký hazard a riziko. Při manipulaci s tímto materiálem je povinná rouška nebo filtr, je agresivní a leptá cokoliv.