Chcete poradit?Pište sem

Datum: 01.06.2017

Vložil: janča z arku

Titulek: co kdyz chybi u nehtu rukou mesicky/krome palcu/?

Je to zena. A tak ji to trapi. Asi ji neco chybi ve vyzive

Odpovědět

—————

Datum: 23.08.2015

Vložil: Lenka

Titulek: zelené fleky

Dobrý den, prosím o radu...udělali se mi na několika prstech na rukou zelené fleky,dočetla jsem se,že to je plíseň.Mám gelové nehty a nevím,jestli si je můžu nadále nechat dělat.??odroste to a nebo to chce nějakou speciální péči? mám to na špičkách nehtů.kde se stala chyba ?Bez nehtů moc být nemůžu, pracuji s lidmi a nevypadá to moc hezky. Děkuji za rychlou odpověď a přeji krásný den :)

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2015

Vložil: Veronika

Titulek: Re: zelené fleky

Dobrý den,zkuste vlastní nehet trochu spilovat-jestli to je jen na vršku a půjde to dolů,měl by to být jen žabinec.....pokud už to dolů nepůjde,je to plíseň a opravdu budete muset vyhledat lékaře....jen chci dodat, že léčba není krátká...

Odpovědět

—————

Datum: 20.11.2014

Vložil: Marcela

Titulek: špatný růst nehtů na palcích od narození

Dobrý den,
mám tříletého syna a od narození mu rostou nehty na palcích u nohou kolmo, místo rovně. Má velmi malá lůžka a zbytek nehtu roste nahoru. Na roce a půl mu nehty strhly a udělali plastiku. Přesto se jev opakuje. Znovu jsme podstoupili operaci, která se z mého hlediska nepovedla ( dávali mu hadičky na srovnání nehtu, které odpadly ). Nejvíce mě zaráží, že po dokonalé hygieně a po volné obuvy mu jdou samy od sebe stále lůžka do zánětu. Nevíte prosím, čím by to mohlo být? Koupeme v mořské soli nebo v řapíku a stav lůžek je stejný. Nadále používáme betadin, inadin i flaminal forte. Někdy se to uklidní, ale za několik dní je proces stejný. Prosím o radu.

Odpovědět

—————

Datum: 24.10.2014

Vložil: Jana

Titulek: prasknutí celého nehtu

Dobrý den,chci se zeptat mamce praská nehet na prsteníčku od shora až dolů kompletně celý ale nebolí jí to. chtěla by poradit co se s tím dá dělat. Moc děkuji za Vaši odpověď

Odpovědět

—————

Datum: 05.04.2015

Vložil: Veronika

Titulek: Re: prasknutí celého nehtu

Doporučuji navštívit nehtové studio.Je přípravek,který zmírní,ale nezaručuji že úplně vyléčí praskající nehet.Jmenuje se IBX

Odpovědět

—————

Datum: 22.10.2013

Vložil: rudla

Titulek: nehtova mykoza

--1rok mam na palci u nohy asi 1 tretina bilou skvrnu pod ni je volny prostor--to same se utvorilo v mensim na druhe noze -po roce - je to plisen ? pomuze mi cesnek se soli dekuji za radu R.Z. PS. mohu pouzit - canespor -?

Odpovědět

—————

Datum: 24.10.2013

Vložil: Veronika

Titulek: Re: nehtova mykoza

Není to plíseň,plíseň má zeleno-žluto-hnědou barvu-záleží v jakém je stádiu.....spíš bych řekla že to je od naražení,nakopnutí-poničení nehtu uderem a podobně....bude vám to dlouho odrustat..canespor vám na to nepomůže...udržujte nehet v čistotě at´ se vám do místa nic nedostane..pak by se v místě kde je "díra" mohla udělat plíseň..pokud by se tam potom v tom případě udělala plísen,tak až potom canespor... :)

Odpovědět

—————

Datum: 11.10.2013

Vložil: Ali Křížová

Titulek: acrylové nehty

Prosím na co se používá acryl camuflage ?

Odpovědět

—————

Datum: 14.10.2013

Vložil: Veronika

Titulek: Re: acrylové nehty

k prodlouzeni luzka.....

Odpovědět

—————
https://www.salony-krasy.cz/forum/nehtova-studia/251/

Milé dámy, dívky, ženy – jsem chemik a nemám zájem Vám říkat co máte dělat a kam máte chodit. Manželka a dcera u těch ťamanů byly, obě skučely už druhý den i když nehty byly pěkné. Vím co dokáže chemie, tak jsem se tam šel podívat hned ráno cestou do práce, Nebudu se rozepisovat-bezpečně jsem poznal výrazný odér materiálu který si ty slečny připravovaly. Myslím si že chlornan sodný jako vysoce agresivní zejména v technické podobě skutečně nepatří do kosmetickým materiálům a akryl který jsem svým holkám pomáhal odpilníkovat jsem si hodil na analýzu – obsahoval všechna možná rezidua včetně lápisu. Dodavatele jejich materiálů raději znát nechci – jen to považuji za velký hazard a riziko. Při manipulaci s tímto materiálem je povinná rouška nebo filtr, je agresivní a leptá cokoliv.