Chcete poradit?Pište sem

Datum: 08.06.2018

Vložil: Albertjax

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is a vital portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of forms of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections originating from other areas in the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to create the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some in the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations a week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef every week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to look at to ensure a proper prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must opt for prostate examination at least per year.

Odpovědět

—————

Datum: 01.06.2017

Vložil: janča z arku

Titulek: co kdyz chybi u nehtu rukou mesicky/krome palcu/?

Je to zena. A tak ji to trapi. Asi ji neco chybi ve vyzive

Odpovědět

—————

Datum: 23.08.2015

Vložil: Lenka

Titulek: zelené fleky

Dobrý den, prosím o radu...udělali se mi na několika prstech na rukou zelené fleky,dočetla jsem se,že to je plíseň.Mám gelové nehty a nevím,jestli si je můžu nadále nechat dělat.??odroste to a nebo to chce nějakou speciální péči? mám to na špičkách nehtů.kde se stala chyba ?Bez nehtů moc být nemůžu, pracuji s lidmi a nevypadá to moc hezky. Děkuji za rychlou odpověď a přeji krásný den :)

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2015

Vložil: Veronika

Titulek: Re: zelené fleky

Dobrý den,zkuste vlastní nehet trochu spilovat-jestli to je jen na vršku a půjde to dolů,měl by to být jen žabinec.....pokud už to dolů nepůjde,je to plíseň a opravdu budete muset vyhledat lékaře....jen chci dodat, že léčba není krátká...

Odpovědět

—————

Datum: 20.11.2014

Vložil: Marcela

Titulek: špatný růst nehtů na palcích od narození

Dobrý den,
mám tříletého syna a od narození mu rostou nehty na palcích u nohou kolmo, místo rovně. Má velmi malá lůžka a zbytek nehtu roste nahoru. Na roce a půl mu nehty strhly a udělali plastiku. Přesto se jev opakuje. Znovu jsme podstoupili operaci, která se z mého hlediska nepovedla ( dávali mu hadičky na srovnání nehtu, které odpadly ). Nejvíce mě zaráží, že po dokonalé hygieně a po volné obuvy mu jdou samy od sebe stále lůžka do zánětu. Nevíte prosím, čím by to mohlo být? Koupeme v mořské soli nebo v řapíku a stav lůžek je stejný. Nadále používáme betadin, inadin i flaminal forte. Někdy se to uklidní, ale za několik dní je proces stejný. Prosím o radu.

Odpovědět

—————

Datum: 24.10.2014

Vložil: Jana

Titulek: prasknutí celého nehtu

Dobrý den,chci se zeptat mamce praská nehet na prsteníčku od shora až dolů kompletně celý ale nebolí jí to. chtěla by poradit co se s tím dá dělat. Moc děkuji za Vaši odpověď

Odpovědět

—————

Datum: 05.04.2015

Vložil: Veronika

Titulek: Re: prasknutí celého nehtu

Doporučuji navštívit nehtové studio.Je přípravek,který zmírní,ale nezaručuji že úplně vyléčí praskající nehet.Jmenuje se IBX

Odpovědět

—————

Datum: 22.10.2013

Vložil: rudla

Titulek: nehtova mykoza

--1rok mam na palci u nohy asi 1 tretina bilou skvrnu pod ni je volny prostor--to same se utvorilo v mensim na druhe noze -po roce - je to plisen ? pomuze mi cesnek se soli dekuji za radu R.Z. PS. mohu pouzit - canespor -?

Odpovědět

—————

Datum: 24.10.2013

Vložil: Veronika

Titulek: Re: nehtova mykoza

Není to plíseň,plíseň má zeleno-žluto-hnědou barvu-záleží v jakém je stádiu.....spíš bych řekla že to je od naražení,nakopnutí-poničení nehtu uderem a podobně....bude vám to dlouho odrustat..canespor vám na to nepomůže...udržujte nehet v čistotě at´ se vám do místa nic nedostane..pak by se v místě kde je "díra" mohla udělat plíseň..pokud by se tam potom v tom případě udělala plísen,tak až potom canespor... :)

Odpovědět

—————

Datum: 11.10.2013

Vložil: Ali Křížová

Titulek: acrylové nehty

Prosím na co se používá acryl camuflage ?

Odpovědět

—————
https://www.salony-krasy.cz/forum/nehtova-studia/251/

Milé dámy, dívky, ženy – jsem chemik a nemám zájem Vám říkat co máte dělat a kam máte chodit. Manželka a dcera u těch ťamanů byly, obě skučely už druhý den i když nehty byly pěkné. Vím co dokáže chemie, tak jsem se tam šel podívat hned ráno cestou do práce, Nebudu se rozepisovat-bezpečně jsem poznal výrazný odér materiálu který si ty slečny připravovaly. Myslím si že chlornan sodný jako vysoce agresivní zejména v technické podobě skutečně nepatří do kosmetickým materiálům a akryl který jsem svým holkám pomáhal odpilníkovat jsem si hodil na analýzu – obsahoval všechna možná rezidua včetně lápisu. Dodavatele jejich materiálů raději znát nechci – jen to považuji za velký hazard a riziko. Při manipulaci s tímto materiálem je povinná rouška nebo filtr, je agresivní a leptá cokoliv.